PRODUKUJEMY
DLA NAJLEPSZYCH
  • BASF
  • Majsterpol
  • Grein
  • Akamit
  • termo organika
  • Elektra
  • Awenta
  • Adams
  • Afpro Filters

Firma Textilgals Polska Sp. z o.o. została utworzona na rynku polskim w 1994 roku jako siostrzana firma niemieckiego producenta tkanin z włókien szklanych TG Textilglas GmbH z siedzibą w Bornhagen.

Jako grupa TG Textilglas specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży tkanin z włókna szklanego oraz akcesoriów.

Własny park maszynowy znajdujący się w Bornhagen w Turyngii umożliwia nam realizację zleceń zgodnie z wymaganiami klienta oraz dopasowanie produktu do jego indywidualnych potrzeb.

Ponieważ najważniejsze dla nas jest zadowolenie klienta, szczególny nacisk kładziemy na profesjonalne doradztwo, terminowość dostaw oraz wysoką jakość naszych produktów.

Naszymi klientami są znani producenci systemów, znaczące hurtownie budowlane oraz składy budowlane zaopatrujące specjalistów i ekspertów w budownictwie.

Od 1988 roku za grupą TG Textilglas z prezesem Nilsem Wendlandem na czele, stoi najwyższa niemiecka jakość produktów „Made in Germany”

Naszą myślą przewodnią: „Jakość i Serwis dla naszych Klientów”, dlatego też konsekwentnie jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001:2008.

ISO

Wykwalifikowani pracownicy zarówno na linii produkcyjnej jak i w administracji przyczyniają się do tego, że rocznie kilka milionów metrów kwadratowych tkanin z włókien szklanych znajduje zbyt nie tylko na rynku polskim i niemieckim, ale również w wielu innych krajach europejskich oraz za oceanem.

textilglasde

Poprzez tymczasem 30-to letnie doświadczenie prezesa Nielsa Wendlanda w produkcji tkanin z włókna szklanego grupa Textilglas dysponuje ogromnym Know How w tym zakresie.

„Jakość jest wówczas, gdy produkt i usługa spełniają wymagania klienta.”

Zgodnie z tą myślą jakość nacechowana jest nie tylko danymi technicznymi, które można odczytać z kart, ale w równym stopniu również związana jest z subiektywnymi kryteriami takimi jak serwis, wiarygodność oraz zaufanie.

Dla jakości technicznej od 1999 roku wprowadziliśmy System Zarządzania Jakością zgodnie z DIN ISO 9001:2000, który kontrolowany jest w ramach regularnych audytów.

Posiadamy również Certyfikat Zakładowej Kontroli Produkcji Instytutu Techniki Budowlanej w Warszawie. Zakład certyfikacji ITB przeprowadził wstępny audit zakładu produkcyjnego i zakładowej kontroli produkcji oraz prowadzi stały nadzór, ocenę i akceptację zakładowej kontroli produkcji.

Ponadto, siatki do ociepleń z włókien szklanych Textolan® są regularnie badane oraz dopuszczone do obrotu zgodnie z wymaganiami ETAG 004.

Wszystkie tkaniny są również regularnie badane w naszym laboratorium.

O jakości subiektywnej decydują nasi klienci, dlatego regularnie badamy ich zadowolenie zgodnie z założeniami Systemu Zarządzania Jakością, po to abyśmy mogli się doskonalić

Nasze usługi są dla Państwa:

prawie 95 % zleceń realizujemy w ciągu 24h.

To oznacza, że zamówienia poprzez optymalny i krótki czas dostawy znajdą się w odpowiednim czasie w odpowiednim miejscu, zgodnie z życzeniem naszego Klienta.

Zabezpieczenie minimalnych stanów magazynowych oraz pojemność magazynu są zarówno naszą zaletą, jak również korzyścią dla Klienta.

A gdyby trzeba było jeszcze szybciej, również mamy taką możliwość.

Dostawy w czasie gwarantowanym dnia następnego są również możliwe. Za dopłatą przesyłki dostarczane są dnia następnego do godz. 10:00. Zwróć się do nas i zapytaj.